Model interviu

In jos

Model interviu

Mesaj Scris de BogdanN. la data de Vin Iul 31, 2015 12:13 am

Inainte de a incepe live-ul, sunteti obligati sa-i spuneti celui pe care-l intervievati urmatoarea regula!

- Regula: Inainte de a incepe live-ul iti voi spune cateva regului:
Poti face maxim 2 greseli, acestea consta in: ''Pui emoticoane pe live, scrii cu caps lock, faci misto / iti bati joc / iei la misto live-ul, injuri, vorbesti vulgar, sau alte lucruri care pot supara playerii sau care incalca regulamentul serverului.
La prima greseala, indiferent ca e intentionata sau neintentionata vei fi avertizat, 1/2 urmand ca la a-2a abatere (2/2) sa ti se dea /endlive si live-ul va fi inchis.

Model /live.
La fel ca la anunturile gratuite / Role-Play, scrieti virgula in mod corespunzator si anume, "Cuvant, cuvant", nu "cuvant,cuvant" sau "cuvant , cuvant".

-Buna ziua / seara, WarNeD! Eu sunt X si il am alaturi de mine pe Y.

(Ii lasi timp sa raspunda si deabia dupa 20 secunde dupa ce a raspuns/au raspuns toti pui urmatoarea intrebare):

-Pentru a te cunoaste mai bine, doresti sa trecem la cateva intrebari din viata reala?

-Jucatorii care ne urmaresc vor sa afle de unde esti si cum te numesti, le poti spune?
-De asemenea, le poti spune si ce varsta ai?
-Cat de numeroasa este familia ta? Ne poti spune daca ai frati | surori?
-Care consideri ca sunt calitatile tale? Dar defectele?
-Care sunt preferintele tale in materie de muzica si ce anume te atrage la genul ascultat?
-Ce preferi sa faci in timpul liber pentru a te relaxa?
-Esti genul de persoana care lucreaza in echipa sau pe cont propriu? Poti argumenta de ce?
-Care a fost cel mai greu moment al vietii tale de pana acum? De catre cine ai fost ajutat sa treci peste acesta?
-Practici sport de performanta sau doar pentru a te mentine in forma?
-Esti microbist? Ai o echipa preferata? Daca da, care este aceasta?
-Care sunt planurile tale pe viitor? Cu ce ai vrea sa te ocupi?

-Deoarece intrebarile legate de viata reala s-au epuizat, doresti sa trecem la cateva intrebari din mediul virtual?

-Ce level detii in acest moment si cate ore jucate ai acumulat?
-De cat timp joci pe acest server si care este averea pe care o detii in acest moment?
-De la ce vine nickname-ul tau si ce semnifica acesta?
-Din ce factiune faci parte? Ne poti spune ce rank detii in aceasta?
-Care a fost motivul pentru care ai ales aceasta factiune? Esti multumit de organizarea ei?
-Care consideri ca sunt cei mai activi lideri? Poti argumenta raspunsul tau?
-Cum ai aflat de WarNeD si ce schimbari consideri ca ar fi necesare?
-Care a fost prima ta impresie despre acest server?
-Ce planuri de viitor ai pe acest server?
-Care a fost cea mai mare realizare a ta de pe acest server?
-Ce parere ai despre factiunile de pe server? Dar despre factiunea News Reporters?

-In final, doresti sa trecem la cateva intrebari din public?
-Daca doriti sa-i adresati o intrebare invitatului meu, puteti trimite un sms la numarul: [/sms xxxx].

(Ii puneti 3-4 intrebari mai interesante)

-Cu aceasta intrebare s-a incheiat si interviul nostru, in final mai doresti sa adaugi ceva?
-Multumim pentru atentie, acesta a fost interviul nostru cu Y, eu sunt X si va doresc o seara / zi placuta.

BogdanN.
Rank
Rank

Puncte : 1601
Reputatie. : 17
Data de inscriere : 29/07/2015
Varsta : 19
Localizare : Cluj-Napoca

Vezi profilul utilizatorului https://www.facebook.com/LybertyRPG?ref=aymt_homepage_panel

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum